    FREKVENČNÍ MĚNIČ-INVERTOR 3Fáze 15kW GD20-015G-4-EU
    FREKVENČNÍ PŘEVODNÍK-INVERSOR 3FÁZOVÝ 15KW GD20-015G-4-EU
    Kód produktu:
    13999
    OEM:
    Sazba daně
    22 %
    Cena bez DPH:
    Cena s DPH:
    Ref:
    1
    PŘIDAT DO KOŠÍKU
    Popis:
    Frekvenční převodníky z naší nabídky mohou být jednofázové (230V) nebo třífázové (400V), jsou velmi spolehlivé a rafinované. S funkcemi nebo programy, které frekvenční převodník nabízí, můžeme také obrátit směr otáčení. Skříň frekvenčního převodníku má předpřipravené otvory pro instalaci a obsahuje aktivní chlazení s ventilátorem. Frekvenční převodník nám poskytuje displej, prostřednictvím kterého získáváme, zadáváme a nastavujeme provozní data, která jsou řízena tlačítky na ovládacím panelu samotném.
    V naší nabídce máme frekvenční převodníky od 0.75kW. Frekvenční převodníky GD20 jsou řízené nebo mají vektorové řízení. To znamená, že jsou přesnější a udržují frekvenci a otáčky velmi přesně s minimálními výkyvy.
    Dodavatel:
    Polsko
    Vrátit nebo vyměnit:
    14 dní
    Hmotnost produktu:
    6,60 kg
    Záruka:
    6 měsíců
    výkon:
    15 kW