    HIDRAULISKAIS MOTORS MR 200 ECO (ALSG2-L-200)
    Produkta kods:
    14518
    OEM:
    Nodokļu likme
    22 %
    Cena bez PVN:
    Cena ar PVN:
    Ref:
    9
    Pievienot grozam
    Tehniskie dati
    Piegādātājs:Ķīna
    Atgriešana vai apmaiņa:14 dienas
    Garantija:6 mēneši
    Vārpstas diametrs:25 mm
    Eļļas plūsma:
    pastāvīga plūsma 60 L/min, intermitējošs 75 L/min
    Pieslēguma vītne:1/2"
    Temperatūras diapazons:no -40 °C līdz 140 °C
    Griezes moments:
    pastāvīgs griezes moments 38,6 daNm, intermitējošs 44,2 daNm
    Apgriezieni:
    pastāvīgi apgriezieni 262 rpm, intermitējošs 278 rpm
    Spiediena kritums:
    pastāvīgs spiediens 160 bar, intermitējošs 200 bar
    Jauda:
    pastāvīga jauda 11 kW, intermitējošs 13 kW