    HYDRAULINEN MOOTTORI MR 200 ECO (ALSG2-L-200)
    Tuotekoodi:
    14518
    OEM:
    Verokanta
    22 %
    Hinta ilman ALV:tä:
    Hinta ALV:n kanssa:
    Ref:
    9
    LISÄÄ OSTOSKORIIN
    Tekniset tiedot
    Toimittaja:Kiina
    Palautus tai vaihto:14 päivää
    Takuu:6 kuukautta
    Akselin halkaisija:25 mm
    Öljyn virtaus:
    vakio virtaus 60 L/min, jaksottainen 75 L/min
    Liitinkierre:1/2"
    Lämpötila-alue:-40 °C – 140 °C
    Vääntömomentti:
    vakio vääntömomentti 38,6 daNm, jaksottainen 44,2 daNm
    Kierrokset:
    vakio kierrokset 262 rpm, jaksottainen 278 rpm
    Painehäviö:
    vakio paine 160 bar, jaksottainen 200 bar
    Teho:
    vakio teho 11 kW, jaksottainen 13 kW