    HYDROMOTOR MR 125 ECO (ALSG2-L-125)
    Kód
    14516
    OEM
    Sadzba dane
    22 %
    Cena bez DPH:
    Cena s DPH
    Ref:
    5
    PRIDAŤ DO KOŠÍKA
    Technické údaje
    Dodávateľ:Čína
    Vrátenie alebo výmena:14 dní
    Záruka:6 mesiacov
    Priemer hriadeľa:25 mm
    Prietok oleja:
    stály prietok 60 L/min, prerušovaný 75 L/min
    Pripojovací závit:1/2"
    Teplotný rozsah:od -40 °C do 140 °C
    Krútiaci moment:
    stály krútiaci moment 25 daNm, prerušovaný 30 daNm
    Otáčky:
    stále otáčky 410 rpm, prerušovaný 480 rpm
    Tlaková strata:
    stály tlak 160 bar, prerušovaný 200 bar
    Výkon:
    stály výkon 12,5 kW, prerušovaný 14,5 kW