Nové položky
MINI HYDRAULICKÁ JEDNOTKA 12V DC - 1,6kW = 2,1cc - 8 lit - jednosmerný (kovový)
Kód
10442
OEM
9990000003686
Sadzba dane
22 %
Cena bez DPH:
278,69 EUR
Cena s DPH
340,00 EUR
Ref:
34
| Technické údaje | |
| Dodávateľ: | Turecko |
| Výkon motora: | 1.6 kW |
| Prietok čerpadla: | 2.1 cc |
| Prietok agregátu: | 5.6 lit/min |
| Objem nádrže: | 8 litrov |
| Max. pracovný tlak: | 155 bar |
| Vrátenie alebo výmena: | 14 dní |
| Otáčky: | 2500 rpm |
| Napätie: | 12 V |
Popis:
Mini hydraulický agregát je samostatná jednotka. Funguje pomocou elektrického motora, ktorý vytvára hydraulický tlak potrebný na pohon motorov, valcov, zdvihákov a ďalších aplikácií.











