Nové položky
MINI HYDRAULICKÁ JEDNOTKA 24V DC - 2,2kW = 2,1cc - 8 lit - jednosmerný (kovový)
Kód
10444
OEM
9990000003709
Sadzba dane
22 %
Cena bez DPH:
286,89 EUR
Cena s DPH
350,00 EUR
Ref:
12
| Technické údaje | |
| Dodávateľ: | Turecko |
| Výkon motora: | 2,2 kW |
| Prietok čerpadla: | 2,1 cc |
| Prietok agregátu: | 5,8 lit/min |
| Objem nádrže: | 8 litrov |
| Max. pracovný tlak: | 210 bar |
| Vrátenie alebo výmena: | 14 dní |
| Otáčky: | 2500 rpm |
| Napätie: | 24 V |
Popis:
Mini hydraulické agregáty sú samostatné jednotky. Fungujú tak, že pomocou elektromotora vytvárajú hydraulický tlak potrebný na pohon motorov, valcov, zdvíhacích zariadení, hydraulických valcov a ďalších aplikácií.
Schéma zapojenia


- Záporný (−) pól akumulátora sa pripojí k zápornému (−) pólu DC motora (modrý).
- Kladný (+) pól akumulátora sa pripojí k pravému medenému kontaktu kontaktora.
- Kábel kontaktora sa pripojí medzi kladný (+) pól DC motora (červený) a ľavý medený kontakt kontaktora.
- Združený dvojžilový kábel sa pripojí na konektor ventilu.
- Modrý kábel (alebo čierny, v závislosti od série) sa pripojí k zápornému (−) pólu DC motora.
- Červený kábel (alebo žlto/zelený, v závislosti od série) sa pripojí k medenému kontaktu kontaktora.
- Biely kábel sa pripojí k sivému kontaktu kontaktora, ktorý je ďalej od motora.
- Tepelný kábel sa pripojí k sivému kontaktu kontaktora, ktorý je bližšie k motoru.









