Nové položky
HYDRAULICKÝ VALEC MONO 30/25-400
| TECHNICKÉ ÚDAJE | |
| Vrátenie alebo výmena: | 14 dní |
| Záruka: | 2 roky |
| Max. tlak: | 250 bar |
| Max. rýchlosť: | 0,5 m/s |
| Sila rozťahovania valca (250 bar): | 1,25 tony |
| Sila rozťahovania valca (180 bar): | 0,9 tony |
| Vnútorný priemer piestu: | 30 mm |
| Priemer piestnej tyče: | 25 mm |
| Zdvih hydraulického valca: | 400 mm |
| Hmotnosť: | 4 kg |
ROZMERY

| Kód | HYDRAULICKÝ VALEC MONO | D (zdvih valca) | E |
| mm | |||
| 14403 | 30/25-100 | 100 | 190 → 290 |
| 14404 | 30/25-150 | 150 | 240 → 390 |
| 14405 | 30/25-200 | 200 | 290 → 490 |
| 14406 | 30/25-250 | 250 | 340 → 590 |
| 14407 | 30/25-300 | 300 | 390 → 690 |
| 14408 | 30/25-350 | 350 | 440 → 790 |
| 14409 | 30/25-400 | 400 | 490 → 890 |
| 14410 | 30/25-450 | 450 | 540 → -990 |
| 14411 | 30/25-500 | 500 | 590 → 1090 |
Hydraulické valce MONO
Hydraulický valec premieňa hydraulickú energiu na lineárnu silu a tým vznikajúci pohyb. Fungujú na princípe Pascalovho zákona a využívajú silu vyvolanú tlakom uzavretej kvapaliny – oleja. Keď je hydraulická kvapalina pumpovaná na jednu stranu valca, tlačí piest, čo vytvára lineárny pohyb.
Naše hydraulické valce MONO predstavujú spoľahlivú silu v jednom smere.
Jednostranné hydraulické valce sú navrhnuté tak, aby dodávali spoľahlivú a kontrolovanú silu v jednom smere – ideálne na zdvíhanie, lisovanie, nakláňanie alebo upínanie, kde gravitácia alebo vonkajšia sila vracia tyč do pôvodnej polohy.
Hlavné vlastnosti:
- Jednoduchá a robustná konštrukcia
- Automatické zatiahnutie pomocou vonkajšej sily alebo gravitácie
- Nízke náklady na údržbu a dlhá životnosť
- K dispozícii v rôznych dĺžkach zdvihu a priemeroch piestu alebo tyče
Jednostranné hydraulické valce sa používajú v rôznych odvetviach vrátane poľnohospodárstva, strojárstva, stavebníctva, lodiarstva, energetiky, potravinárskeho priemyslu a automobilového priemyslu.





