Nové položky
HYDRAULICKÁ ČASŤ ČERPADLA GR.1 + ELEKTRICKÝ MOTOR 12V 1,6kW = 2,5cc - 6,6lit
Kód
11761
OEM
9990000024766
Sadzba dane
22 %
Cena bez DPH:
179,51 EUR
Cena s DPH
219,00 EUR
Ref:
16
| Technické údaje | |
| Dodávateľ: | Turecko |
| Výkon motora: | 1.6 kW |
| Prietok čerpadla: | 2.5 cc |
| Prietok agregátu: | 6.6 l/min |
| Max. tlak: | 120 bar |
| Vrátenie alebo výmena: | 14 dní |
| Otáčky: | 2650 rpm |
| Hmotnosť produktu: | 8 kg |
| Napätie: | 12 V |
Popis:
Hydraulická jednotka funguje ako pohon v hydraulickom okruhu. Určená pre rôzne aplikácie, ako sú nízkopodlažné prívesy.








