Nové položky
HYDRAULICKÁ ČASŤ ČERPADLA GR.1 + ELEKTRICKÝ MOTOR 24V 2,5kW = 2,5cc - 6,6lit
Kód
11762
OEM
9990000024773
Sadzba dane
22 %
Cena bez DPH:
184,43 EUR
Cena s DPH
225,00 EUR
Ref:
5
| Technické údaje | |
| Dodávateľ: | Turecko |
| Výkon motora: | 2.5 kW |
| Prietok čerpadla: | 2.5 cc |
| Prietok agregátu: | 6.6 l/min |
| Max. tlak: | 190 bar |
| Vrátenie alebo výmena: | 14 dní |
| Otáčky: | 2650 ot/min |
| Hmotnosť výrobku: | 8 kg |
| Napätie: | 24 V |
Popis:
Hydraulická jednotka slúži ako pohon v hydraulickom okruhu. Určená pre rôzne aplikácie, ako sú sklápacie prívesy.








