Nové položky
HYDRAULICKÁ ČASŤ ČERPADLA GR.2 + ELEKTRICKÝ MOTOR 24V 4,5kW = 10cc - 20lit
Kód
100730
OEM
9990000080502
Sadzba dane
22 %
Cena bez DPH:
536,89 EUR
Cena s DPH
655,00 EUR
Ref:
14
| Technické údaje | |
| Dodávateľ: | Turecko |
| Výkon motora: | 4,5 kW |
| Prietok čerpadla: | 10 cc |
| Prietok agregátu: | 20 l/min |
| Max. tlak: | 110 bar |
| Vrátenie alebo výmena: | 14 dní |
| Otáčky: | 2000 ot/min |
| Hmotnosť výrobku: | 19,90 kg |
| Napätie: | 24 V |
Popis:
Hydraulická jednotka slúži ako pohon v hydraulickom okruhu. Určená pre rôzne aplikácie, ako sú sklápacie prívesy.






