Nové položky
NÁHRADNÝ MOTOR PRE HYDRAULICKÚ JEDNOTKU 230V 0,75kW
Kód
100263
OEM
9990000038176
Sadzba dane
22 %
Cena bez DPH:
225,41 EUR
Cena s DPH
275,00 EUR
Ref:
4
| Technické údaje | |
| Dodávateľ: | Turecko |
| Vrátenie alebo výmena: | 14 dní |
| Rýchlosť: | 1420 ot./min |
| Elektrický prúd: | 4.7 A |
| Napätie: | 230 V |
| Hmotnosť produktu: | 11 kg |
| IP ochrana: | 55 |
| Výkon: | 0.75 kW |
Popis
Náhradný elektromotor pre hydraulický agregát zabezpečuje spoľahlivý pohon hydraulického systému. Vyznačuje sa robustnou konštrukciou, jednoduchou montážou a dlhou životnosťou, vďaka čomu je vhodný pre rôzne hydraulické aplikácie v dielni, poľnohospodárstve a priemysle.








