Nové položky
NÁHRADNÝ MOTOR PRE HYDRAULICKÚ JEDNOTKU 230V 1,5kW
Kód
100264
OEM
9990000038183
Sadzba dane
22 %
Cena bez DPH:
266,39 EUR
Cena s DPH
325,00 EUR
Ref:
3
| Technické údaje | |
| Dodávateľ: | Turecko |
| Vrátenie alebo výmena: | 14 dní |
| Rýchlosť: | 1410 ot./min |
| Elektrický prúd: | 10.6 A |
| Napätie: | 230 V |
| Hmotnosť produktu: | 16.5 kg |
| IP ochrana: | 55 |
| Výkon: | 1.5 kW |
Popis
Náhradný elektromotor pre hydraulický agregát zabezpečuje spoľahlivý pohon hydraulického systému. Robustná konštrukcia, jednoduchá montáž a dlhá životnosť ho robia vhodným pre dielne, poľnohospodárstvo a priemysel.








