Nové položky
NÁHRADNÝ MOTOR PRE HYDRAULICKÚ JEDNOTKU 230V 2,2kW
Kód
100286
OEM
9990000038503
Sadzba dane
22 %
Cena bez DPH:
364,75 EUR
Cena s DPH
445,00 EUR
Ref:
1
| Technické údaje | |
| Dodávateľ: | Turecko |
| Vrátenie alebo výmena: | 14 dní |
| Otáčky: | 1430 rpm |
| Elektrický prúd: | 14.2 A |
| Napätie: | 230 V |
| Hmotnosť produktu: | 22 kg |
| IP ochrana: | 55 |
| Výkon: | 2.2 kW |
Popis:
Náhradný elektromotor pre hydraulický agregát zabezpečuje spoľahlivý chod hydraulického systému. Vyznačuje sa robustnou konštrukciou, jednoduchou montážou a dlhou životnosťou, vďaka čomu je vhodný pre rôzne hydraulické aplikácie v dielni, poľnohospodárstve a priemysle.








